Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"Olej na sololitu, 69 x 100 cm, rámováno pod sklem, signováno vpravo dole V. J. Hauk.Malíř, krajinář, studoval u O. Nejedlého na AVU v Praze.Autor viz T 1/302, TD 172, Ch 3/88."